Opinie festynów

Opinie o zorganizowanych imprezach letnich oraz bali karnawałowych:

Opinie o zorganizowanych imprezach:

 • Zielone Serca Europy Towarzystwo Turystyczne

  "W trakcie Igrzysk liczne atrakcje czekały na najmłodszych. Spotkanie z zabawą prowadzili artyści z Teatru Forma z Białegostoku. Odbył się teatrzyk Pinokio, zabawy z chustą animacyjną, zawody sumo, malowanie twarzy, można było także spotkać na stadionie w Zawadzie chodzące pluszaki – bohaterów książki Kubuś Puchatek."
  Źródło: http://www.towarzystwoturystyczne.pl/pl/node/342

 • Gminny Ośrodek Kultury w Mełgwi

  Gminny Dniu Dziecka i Rodziny 6 czerwca 2017 r. 
  Później przyszedł czas na prawdziwą zabawę. Scenę amfiteatru i jej okolice przejęli animatorzy z Teatru “Forma” z Białegostoku, rozkręcając publikę, zarówno starszą, jak i młodszą, przypominając wszystkim o dziecięcej radości płynącej ze wspólnej zabawy. Były tańce, nauka puszczania ogromnych baniek mydlanych czy radosny pociąg prowadzony przez Pszczółkę Maję i Świerszcza Filipa.
  Źródło: http://gokmelgiew.pl/gminny-dzien-dziecka-i-rodziny-3032017.html

 • Dziennik Pasłęcki

  "1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, dzieci oraz rodziców/opiekunów zapraszamy do amfiteatru. W programie: animacje i zabawy dla dzieci i ich rodziców połączone z koncertem muzycznym, pluszaki, malowanie twarzy (w wykonaniu Teatru FORMA z Białegostoku) oraz bezpłatne korzystanie z dmuchańców, trampolin, basenu z kulkami"
  Źródło: http://dziennikpaslecki.pl/gmina/mlynary/imprezy-na-swiezym-powietrzu-w-mlynarach/

 • Sidrzański Ośrodek Kultury  

  W niedzielę 22 maja 2016 r. na terenie placu przy Kościele parafialnym w Sidrze odbył się piknik rodzinny. Cześć oficjalna imprezy rozpoczęła się o godzinie 12:00. W trakcie imprezy odbyło się wiele atrakcji i wydarzeń m.in. występ artystyczny Kapeli u Mundka i Teatru Forma dla dzieci. Były organizowane gry, zabawy oraz konkursy rodzinne dla dzieci i dorosłych z nagrodami.
  Źródło: http://gmina-sidra.pl/category/imprezy/  

 • Urząd Gminy Klwów  

  FESTYN RODZINNY- 1 CZERWCA 2016 r.
  Uczestników festynu bawiła Grupa Animatorów z Teatru Forma z Gdańska, ubrani w kolorowe stroje organizowali przeróżne zabawy i tańce, m. in. zabawy z chustą, skręcanie balonikowych zwierzątek, pokazy gigantycznych baniek mydlanych oraz malowanie twarzy. Pod koniec festynu po szkolnym boisku krążyło mnóstwo kolorowych motyli, kotków i innych zabawnych stworzeń. Organizatorzy zadbali także o coś dla ciała – każdy uczestnik festynu otrzymał kiełbaskę z grilla, napoje i pyszne domowe ciasto, a na koniec niespodzianką od rodziców były lody, które znalazły bardzo dużo zwolenników ze względu na panujące warunki pogodowe. 
  Źródło: http://www.klwow.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=13&menu=19&dzialy=19&akcja=artykul&artykul=508

 • Urząd Miasta i Gminy w  Młynarach  

  W minioną środę w amfiteatrze w Młynarach odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka.
  Najmłodsi mieszkańcy Miasta i Gminy Młynary przez 3 godziny mogli korzystać z takich atrakcji jak: zjeżdżalnia, suchy basen z kulkami, poduszka oraz przejażdżki kucykami. W czasie trwania imprezy dzieci do zabawy zachęcał Teatr FORMA z Białegostoku. Oprócz animacji zabaw, konkursów zaprezentował publiczności spektakl „Pinokio”. Jak bawiły się dzieci? Wystarczy oglądnąć zdjęcia (w galerii Ośrodka Kultury).
  Źródło: http://www.mlynary.pl/index.php?id_akt=316

 • Gmina Krypno

  "Były też tańce integracyjne, karuzela dla najmłodszych, chodzący pluszak i szczudlarz z teatru Forma z Białegostoku, balony, popcorn, wata cukrowa i wiele innych atrakcji. Każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności przydatne na wsi - do dojenia sztucznej krowy zachęcał dzielny kowboj."
  Źródło:http://gminakrypno.pl/gok/Dobre__bo_nasze/359/

 • Gmina Zamość

  "W trakcie Igrzysk liczne atrakcje czekały na najmłodszych. Spotkanie z zabawą prowadzili artyści z Teatru Forma z Białegostoku. Odbył się teatrzyk Pinokio, zabawy z chustą animacyjną, zawody sumo, malowanie twarzy, można było także spotkać na stadionie w Zawadzie chodzące pluszaki – bohaterów książki Kubuś Puchatek."
  Źródło:http://www.gminazamosc.pl/?p=8363

 • Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie

  31 maja 2015 r. - Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dziecka zorganizowany przez GOK w Szepietowie wspólnie z OSP w Szepietowie i Sołtysem Szepietowa. Uczestnicy festynu obejrzeli przedstawienie „Królewna Śnieżka”, pokaz sprzętu pożarniczego. Atrakcjami były również animacje i zabawy dla dzieci i rodziców, malowanie twarzy, chodzące pluszaki, pokaz mega baniek mydlanych, pokaz skręcania balonów, przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów teatru „Forma” z Białegostoku. Podczas festynu dostępny był również bezpłatny plac zabaw z atrakcjami m.in. zjeżdżalnia dmuchana i eurobungee.
  Źródło: https://szepietowo.pl/kategoriie-dodatkowe/gminna-komisja-rozwiazywania-problemow-alkoholowych/aktualnosci/xiii-podlaskie-dni-rodziny-na-terenie-gminy-szepietowo.html

 • E-Siemiatycze

  "3 maja nad siemiatyckim zalewem odbędzie się impreza „Majówka pod gwiazdami”. W programie wesołe miasteczko, kolorowy jarmark oraz o godzinie 16.00 – spektakl teatralny oraz gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez aktorów Teatru Forma z Białegostoku, od godziny 18.00 – koncert kapeli ludowej Chutar z Gródka, od godziny 18.45 – koncert zespołu Kodeks, natomiast od godziny 20.00 – koncert gwiazdy wieczoru – Krystyny Giżowskiej"
  Źródło:http://www.e-siemiatycze.pl/siemiatycze/majowka-2011-w-siemiatyczach

 • Zambrowski Tydzień Dziecka rozpoczęty – dzień pierwszy (środa, 28 Maj, 2014)

  "Zambrowski Tydzień Dziecka 2014 rozpoczął się dzisiaj Dziecięcym Marszem Marzeń. Zbiórka wszystkich zambrowskich przedszkolaków, tych z miejskich przedszkoli jak również z oddziałów w szkołach podstawowych, miała miejsce na placu przed Miejskim Gimnazjum nr 1 w Zambrowie. Przedszkolaki dotarły tam pieszo prowadzone przez bajkowych bohaterów: Pszczółkę Maję, Tygryska z bajki “Kubuś Puchatek”, Papę Smerfa oraz bajkowe postacie na szczudłach. Zanim kolorowy pochód wyruszył z placu, dzieci były zabawiane przez maskotki z białostockiego Teatru Forma. Było kolorowo, gwarno i wesoło. Dziecięcy Marsz Marzeń poprowadzili alejkami nad miejskim zalewem Burmistrz Miasta Zambrów Pan Kazimierz Dąbrowski oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie Pani Marta Konopka w towarzystwie postaci na szczudłach. Przemarsz dotarł pod scenę w zakolu rzeki Jabłonka ustawioną specjalnie na tę okazję. Jako pierwszy zabrał głos Pan Burmistrz Miasta Zambrów: - Dzisiejszym spotkaniem inaugurujemy Zambrowski Tydzień Dziecka, który będzie trwał cały tydzień aż do niedzieli. Serdecznie zapraszamy na godzinę 16.00 w niedzielę na tereny zielone za budynkiem Centrum Kultury, gdzie będzie występował zespół “Gawęda”. Po oficjalnym otwarciu Zambrowskiego Tygodnia Dziecka, animatorzy zaprosili dzieci do wspólnego udziału w przygotowanych zabawach. W jednej chwili powstała wielka kolorowa ciuchcia, przy której wszyscy śpiewali i tańczyli. Była też polka, grecka zorba czy francuski kankan. Mimo iż pogoda płatała nam figle, na zmianę świeciło słońce i padał ulewny deszcz, to nie przeszkodziło to dzieciom w dobrej zabawie. Na zakończenie pierwszego dnia atrakcji, dzieciaki otrzymały słodkości oraz zaproszenie na kolejne dni przygód w ramach Zambrowskiego Tygodnia Dziecka. Sponsorem Zambrowskiego Tygodnia Dziecka jest Bank Spółdzielczy w Zambrowie. "
  Źródło:http://zambrowiacy.pl/info/zambrowski-tydzien-dziecka-rozpoczety-dzien-pierwszy-foto-wideo/

Opinie o balach karnawałowych:

 • ​Szkoła Podstawowa w Czarnej Wsi Kościelnej w wt., 2017-02-21 21:20

  15 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla dzieci z klas 0-3 SP. Imprezę poprowadziła grupa Teatru "Forma". Animatorzy zabrali nas w muzyczno – taneczną podróż po świecie. Klauni, malowanie twarzy i ogromne bańki mydlane sprawiły naszym dzieciom wiele radości. Były też gry i zabawy sportowe, w czasie których wzmacnialiśmy zdolności współpracy i bezpiecznej rywalizacji. Wszystkie te działania w ramach profilaktyki, mogliśmy zorganizować dzięki wsparciu finansowemu z Urzędu Miejskiego.
  Źródło: http://www.zsczwk.net/node/620

 • Zespół Szkół Nr 1 w Mrągowie

  W pięknie przystrojonej auli z udziałem wyszkolonych animatorów z Teatru Forma z Białegostoku dzieci miały wiele atrakcji i niespodzianek. W karnawałowych strojach świetnie bawiły się w rytmach muzyki. Postacie bajkowe zapraszały do czynnego udziału w konkursach integracyjnych i indywidualnych wraz z rodzicami. Atrakcją było malowanie twarzy przez prowadzących, skręcanie balonów, zabawy z chustą animacyjną i wiele innych niespodzianek. Za udział w konkursach dzieci otrzymywały nagrody. Wspaniała impreza zakończyła się wizytą św. Mikołaja, który wręczył dzieciom podarunki. Zabawa była bardzo udana. Dostarczyła dzieciom wielu wrażeń i atrakcji. Na twarzach dzieci i ich rodziców widać było zadowolenie i miłe pozytywne emocje.
  Źródło: http://www.mm.pl/~a_sowinski/szp1/index4.html

 • Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach

  Balik karnawałowy z „Teatrem Forma” Dzieci miło spędziły trzy godziny z profesjonalnym dj-em, który dbał o to, by wszyscy doskonale bawili się w rytm muzyki. Podczas tańców i pląsów był też czas na malowanie twarzy specjalnymi kolorowymi farbami. Na buziach dzieci pojawiły się między innymi tygryski, słoneczka, kotki oraz motylki. W przerwach pomiędzy tańcami organizowane były liczne konkursy, w których dzieci mogły zdobyć drobne nagrody. Każdy uczestnik zabawy otrzymał kolorowy balonik, przemieniony przez sympatycznego klowna w przepięknego zwierzaka lub kwiat. W trakcie balu pojawił się tygrysek, który cieszył się dużym powodzeniem wśród dzieci. Było bardzo radośnie i kolorowo.
  Źródło: http://www.kolniczkiszkolapodstawowa.webity.pl/post/balik-karnawalowy-z-teatrem-formaE2809D-259/

 • Urząd Gminy w Miastkowie Kościelnym

  14 lutego 2014 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Miastkowie Kościelnym odbył się bal karnawałowy dla przedszkolaków. Zabawę prowadził Teatr "FORMA" z Białegostoku. Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: konkursy, malowanie twarzy, zabawy taneczne z Klownem i Biedroneczką. Jednak najbardziej oczekiwanym gościem był Święty Mikołaj, który rozdawał dzieciom prezenty. W trakcie balu nie zabrakło dobrej zabawy i uśmiechu.
  Źródło: http://www.ppmiastkow.szkolnastrona.pl/index.php?p=new&idg=mg,1&id=32&action=show

 • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego w Radomiu

  Co roku w naszej szkole odbywa się Bal karnawałowy przeznaczony dla uczniów klas 0-III. W tym roku Bal ten poprowadzili animatorzy Teatru Forma. Animatorzy wraz z wychowawcami angażowali dzieci do wspólnej zabawy oraz konkursów. Do tańca zachęcała dzieci wesoła muzyka oraz aktorzy ubrani w kostium klowna, tygryska i pszczółki. Zabawa niosła ze sobą wiele atrakcji takich jak: malowanie twarzy, wiązanie balonów w rozmaite kształty, ciekawe układy taneczne do znanych utworów. W trakcie zabawy jak i po jej zakończeniu na twarzach dzieci i ich rodziców widać było zadowolenie. Oznacza to, że zabawa była bardzo udana. Dostarczyła dzieciom wielu atrakcji i pozytywnych wrażeń.
  Źródło: http://www.psp21.pl/Pages/aktualnosci.aspx

 • Gmina Baranów

  Dnia 12 stycznia 2012 roku w szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 0-IV, który prowadzili aktorzy z teatru "Forma". W pięknie przystrojonej balonami sali wczesnym popołudniem bawiły się młodsze dzieci, a w godzinach popołudniowych wspólnie z DJ uczniowie z klas V-VI i gimnazjum. Uczniowie klas 0-IV przybyli na bal w strojach karnawałowych, przedstawiających różne postacie ze świata bajek czy gier komputerowych. Wszyscy bawili się przy największych światowych przebojach. Dzieci naśladowały animatorów prowadzących bal lub tańczyły w parach. Było wiele zabaw i konkursów z nagrodami, można było też zrobić sobie "makijaż karnawałowy". W trakcie przerwy był słodki poczęstunek.
  Źródło: http://www.gmina-baranow.pl/index.php?id=496

 • Ślesin

  Po części oficjalnej aktorzy z Teatru Forma w Białymstoku zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy z Klaunem, Śnieżynką i Obelixem . Animatorzy z profesjonalnym DJ-em zadbali o to, by dzieci i ich dziadkowie doskonale bawili się w rytmach muzyki. W programie znalazły się również takie atrakcje , jak skręcanie balonów przez Klauna, konkursy z nagrodami i robienie tatuaży. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Zarówno dziadkowe, jak i ich wnuczęta spędzili miło dzień, który na długo pozostanie w ich pamięci.
  Źródło: http://www.kurier-nakielski.pl/?a=10958&id=6

 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krajence

  Do wspólnej zabawy zachęcali przedstawiciele z Teatru FORMA z Białegostoku. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Animatorzy urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani słodyczami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek i pyszne zdrowe kanapki wykonane przez rodziców. Niestety radosna zabawa musiała się w końcu skończyć. Po godzinie 19.00 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!
  Źródło: http://pspkrajenka.xaa.pl/aktualno%C5%9Bci/3-bal-karnawalowy1.html

 • Bal karnawałowy w „małej jedynce”

  W sobotę, 25 stycznia, uczniowie„ Małej Jedynki” bawili się na balu karnawałowym. Zabawa odbyła się na sali gimnastycznej, a poprowadzili ją animatorzy Teatru Forma z Białegostoku. Tańce z klaunami ,z Papą Smerfem , „kółeczka”, tańce w parach, korowody oraz liczne konkursy sprawiały, ze wszystkim dopisywały doskonałe humory, dlatego z niecierpliwością będziemy czekać na kolejny karnawał.
  Źródło: http://kurierostrowi.pl/188991,Bal-karnawalowy-w-malej-jedynce.html#ixzz3BmxwADkn

 • Szkoła Podstawowa w Pakoszach

  W Szkole Podstawowej w Pakoszach 23 stycznia odbył się bal karnawałowy, podczas którego uczniowie mieli możliwość wspólnej zabawy. Był to dzień wyczekiwany przez dzieci przez wiele tygodni. Po lekcjach wszyscy zebrali się na pięknie przystrojonej sali, gdzie przywitała ich pani dyrektor Urszula Chrościcka, życząc wszystkim wspaniałej i udanej zabawy. Dodatkową atrakcją szkolnej imprezy byli aktorzy z Teatru ,,Forma" z Białegostoku, którzy prowadzili bal karnawałowy. Uczniowie wraz z rodzicami tańczyli sambę, rock and rolla, makarenę i kaczuszki, nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Gdy tancerze poczuli się zmęczeni, mogli odpocząć i zjeść pyszne ciasta przygotowane przez rodziców w kawiarence klasowej i powspominać paczki od szkolnego św. Mikołaja otrzymane po Wigilii szkolnej
  Źródło: http://pieniezno.pl/pl/contents/content/137/1425

 • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Janowie

  W tym roku bawiliśmy się z Teatrem Forma z Białegostoku. Uczniowie przebrani w różne fantastyczne, bajkowe postacie doskonale bawili się podczas zabaw organizowanych w rytmach muzyki z profesjonalnym djem. Obecność chodzącej maskotki „Tygryska”, ze znanych przygód Kubusia Puchatka oraz pani Zima i klaun, wniosły wiele radości i śmiechu. Organizatorzy zapewnili także wiele konkursów i zabaw m. in. malowanie twarzy i tatuaży specjalnymi kolorowymi farbami. Buźki dzieci przemieniły się w słoneczka, kotki, serduszka.... Każdy uczestnik zabaw i konkursów otrzymał na pamiątkę zwierzątko ze skręconych balonów. Jak co roku odwiedził nas św. Mikołaj z workiem wspaniałych prezentów dla grzecznych dzieci. Obecność tego siwobrodego pana wywołała największe emocje. Niektórzy nasi najmłodsi goście ( przyszli uczniowie) mocno trzymając mamę za rękę odbierali paczki od Mikołaja. Atmosfera zabawy była wyjątkowa. Wszyscy uczestnicy bawili się dobrze i wesoło, co widać na zdjęciach. Odsyłamy do galerii zdjęć.
  Źródło: http://janowo.edupage.org/news/?zac=60

 • Szkoła Podstawowa w Jabłońskich

  Co roku w Szkole Podstawowej w Jabłońskich odbywa się zabawa choinkowa, która rozpoczyna czas ferii zimowych. W tym roku zamiast tradycyjnych występów uczniów, zabawę poprowadzili animatorzy Teatru Forma z Białegostoku. Dyrektor szkoły przywitała przybyłych licznie gości po czym rozpoczęła się wyśmienita zabawa! Uczniom bardzo spodobała się nowa forma imprezy. Nie zabrakło takich atrakcji jak: malowanie twarzy, wiązanie balonów w rozmaite kształty, ciekawe układy taneczne do znanych utworów oraz różnorodne konkursy. Dodatkowym urozmaiceniem była możliwość zrobienia zdjęcia z postaciami z bajek. Tradycji musiało stać się zadość. Na zakończenie imprezy pojawił się Mikołaj, który w niekonwencjonalny sposób wręczył dzieciom prezenty.
  Źródło: http://goldap.wm.pl/88123,Wiele-atrakcji-na-rozpoczecie-ferii.html#axzz3Bn5SE0VK

 • Szkoła Podstawowa w Kątach

  17 stycznia 2012r. w Szkole Podstawowej w Kątach odbyła się zabawa choinkowa, która została przeprowadzona przez aktorów z Teatru Forma z Białegostoku. Artyści przebrani w bajkowe kostiumy teatralne zadbali o to, by wszystkie dzieci doskonale bawiły się w rytmach muzyki dostosowanej do ich wieku.Nie zabrakło również konkursów z nagrodami, malowania twarzy, czy też skręcania balonów i tworzenia z nich np.: zwierzątek, kwiatków.Na zakończenie zabawy do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj, który obdarował najmłodszych uczniów niespodziankami.
  Źródło: http://www.malyplock.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=525:zabawa-choinkowa-&catid=1:nowiny&Itemid=50

 • Gmina Krasnosielc

  Później, tj. o godz. 14 rozpoczęła się impreza dla uczniów klas I – VI, dla których zabawę poprowadziła grupa z teatru FORMA z Białegostoku. Do zabawy przyłączyli się także: dyrektor szkoły, nauczyciele i rodzice, zachęcani przez barwne postacie biedronki i osła kłapouchego.Impreza przeplatana była wieloma konkursami i zabawami, za co uczniowie zostali nagradzani upominkami i słodyczami. Liczna grupa uczniów brała udział w konkursach, takich jak: taniec pod liną , taniec na gazecie i robienie mumii. Zorganizowano również konkurs, który polegał na tym aby w jak najkrótszym czasie przebić wypełnione powietrzem balony, bez użycia szpilki lub innego ostrego narzędzia.W ten sobotni mroźny wieczór przez cały czas trwania choinki dzieci oblegały stoisko z makijażem. Wszystkim chętnym, buzie malowała wyspecjalizowana w tej dziedzinie biedronka.Do starszych uczniów również przyszedł Święty Mikołaj. Tylko tym razem, zgodnie z tradycją, dzieci musiały zaśpiewać piosenkę, aby otrzymać prezenty.Uczestnicy spotkania świetnie się bawili ze swoimi nauczycielami i rodzicami. Był to bardzo udany wieczór i długo zostanie w pamięci dzieci.Uczestnicy imprezy bardzo dziękują wszystkim za pomoc w przygotowaniu zabawy choinkowej.
  Źródło: http://gminakrasnosielc.pl/wiadomosci/zabawa-choinkowa-w-drazdzewie/

 • Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Przedmieściu Dalszym

  Dużą atrakcją był udział grupy z Teatru FORMA z Białegostoku. W programie były zabawy z profesjonalnym dj-em, który dbał o to, by dzieci doskonale bawiły się w rytmach muzyki oraz konkursy z nagrodami i animacje prowadzone przez animatorów, przebranych w kostiumy teatralne. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy i wykonywanie tatuaży przez artystów specjalnymi kolorowymi farbkami, skręcanie balonów przez klowna wraz z dziećmi. Każdy uczestnik konkursu otrzymał na pamiątkę swoje dzieło. Wszyscy uczniowie mieli przygotowany w klasach przez rodziców poczęstunek. Impreza cieszyła się dużym powodzeniem i wysoką frekwencją. Wszyscy opuścili zabawę zadowoleni, ponieważ była ona równocześnie symbolicznym zakończeniem pierwszego semestru i początkiem ferii zimowych.
  Źródło: http://www.nsp.przedmiescie.szkolnastrona.pl/index.php?p=new&idg=mg,25,38&id=53&action=show

 • PSP Łaguszów

  Dnia szóstego lutego 2014 r. odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa. W tym roku zabawę prowadzili aktorzy z Teatru Forma z Białegostoku. Zapewnili dzieciom mnóstwo atrakcji:  zabawę z dj-em, malowanie twarzy i tatuaży specjalnymi kolorowymi farbkami do twarzy, skręcanie balonów i tworzenie kwiatków i zwierzątek – każdy uczestnik otrzymał na pamiątkę swoje dzieło,konkursy z nagrodami: przeciąganie liny, taniec na gazetach, konkurs tańca.Całą zabawę uświetniały postacie: Pszczółki , Tygryska i Pana Planety
  Źródło: http://www.laguszow.xip.pl/index.php/component/content/?view=featured&start=9

 • ZS Kandyty

  W tym roku zabawa była wyjątkowa, gdyż prowadzili ją pracownicy Teatru „Forma‘’ z Białegostoku. Przez 3 godziny zabawy z profesjonalnym DJ-em dzieci doskonale bawiły się w rytmach muzyki. Konkursy i animacje prowadzone były przez wyszkolonych animatorów, przebranych w bajkowe kostiumy. Uczestnicy zabawy mogli sobie pomalować twarze kolorowymi farbkami. Na buźkach pojawiły się słoneczka, kwiatki, kotki, serduszka i wiele innych ciekawych wzorów. Milusińscy brali udział w konkursach integracyjnych i indywidualnych takich jak: Konkurs Mumia, Pingwinki, Tańce na gazecie, Zabawa z chustą animacyjną, Przeciąganie liny, Przejście pod rozciągniętą liną oraz Kto pierwszy do mety. Po każdym zakończonym konkursie dzieci otrzymywały nagrody: lizaki, balony, maskotki. Na zakończenie zabawy przybył długo oczekiwany przez dzieci Mikołaj, który obdarował wszystkie pociechy podarunkami.
  Źródło: http://zskandyty.pl/bal_2014/index.htm

 • Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie

  Oprawę muzyczną zapewnili nam pracownicy Teatru Forma z Białegostoku. To oni również poprowadzili całą imprezę. Atrakcji było mnóstwo: malowanie twarzy i tatuaży, konkursy i animacje, nauka tańca, skręcanie balonów. Święty Mikołaj rozdawał grzecznym dzieciom prezenty, a ogromny niebieski Smerf przechadzał się po sali zachęcając do zabawy. Choinka w naszej szkole to wyjątkowe przedsięwzięcie integrujące całą lokalną społeczność, uczestniczą w niej bowiem nie tylko uczniowie i pracownicy szkoły, ale również rodzice, przyszli uczniowie oraz absolwenci.
  Źródło: http://spkolaczkow.edupage.org/news/?zac=40&lang=hr

 • PSP Chmielów

  Specjalnie dla nich zabawę prowadzili w tym roku aktorzy teatru Forma z Białegostoku, którzy przygotowali wiele atrakcji. Karnawałowe rytmy porwały do tańca niemalże wszystkich uczestników. Śpiewaliśmy, tańczyliśmy, jechaliśmy pociągiem, robiliśmy kółeczka i wężyki. Nie zabrakło również bardzo lubianych konkursów, prowadzonych przez klauna i tygryska. Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach i konkursach. Dużo radości sprawiało im malowanie twarzy w ciekawe wzory masek zwierząt. Najważniejszym momentem zabawy był wybór królowej i króla balu. Rodzice przygotowali w klasach swoim pociechom słodki poczęstunek – pyszne ciasteczka, owoce i napoje. Dzieci odwiedził również Św. Mikołaj i obdarował je upominkami. Patrząc na rozbawione twarze nikt nie mógł mieć wątpliwości, że karnawał wciąż trwa. Wszyscy chcieli się bawić do białego rana, ale niestety… Po godzinie 20:00 muzyka ucichła, a zadowoleni uczestnicy zabawy wrócili do domów. Szkoda, że na następną Choinkę musimy czekać znów cały rok.
  Źródło: http://www.psp.chmielew.pl/aktualnosci_2012_2013.html

 • Choinka szkolna w Publicznej Szkole Podstawowej w Wydmusach

  Choinka noworoczna odbyła się 14 stycznia 2012r. W tym roku zabawę prowadzili aktorzy z Teatru Forma z Białegostoku. Zapewnili dzieciom następujące atrakcje:
  - zabawę z dj-em, który zapewnił muzykę i nagłośnienie
  - malowanie twarzy specjalnymi kolorowymi farbkami do twarzy
  - skręcanie balonów i tworzenie kwiatków i zwierzątek
  - konkursy z nagrodami.
  Największym zainteresowanie cieszyło się malowanie twarzy. Na sali pojawiły się: kotki, pieski, tygryski, serduszka, listki, kwiatki, gwiazdki. Każdy uczestnik zabawy miał możliwość zrobienia sobie zdjęcia z chodzącą maskotką – Tygryskiem. Do dzieci przyjechał saniami również Święty Mikołaj, który dla każdego przyniósł paczkę. W radosnych nastrojach uczniowie naszej szkoły rozpoczęli ferie zimowe.
  Źródło: http://www.gapomyszyniec.pl/index.php/psp-w-wydmusach/96-choinka-szkolna-w-publicznej-szkole-podstawowej-w-wydmusach

 • Gmina Krasnosielc

  Później, tj. o godz. 14 rozpoczęła się impreza dla uczniów klas I – VI, dla których zabawę poprowadziła grupa z teatru FORMA z Białegostoku. Do zabawy przyłączyli się także: dyrektor szkoły, nauczyciele i rodzice, zachęcani przez barwne postacie biedronki i osła kłapouchego. Impreza przeplatana była wieloma konkursami i zabawami, za co uczniowie zostali nagradzani upominkami i słodyczami. Liczna grupa uczniów brała udział w konkursach, takich jak: taniec pod liną , taniec na gazecie i robienie mumii. Zorganizowano również konkurs, który polegał na tym aby w jak najkrótszym czasie przebić wypełnione powietrzem balony, bez użycia szpilki lub innego ostrego narzędzia. W ten sobotni mroźny wieczór przez cały czas trwania choinki dzieci oblegały stoisko z makijażem. Wszystkim chętnym, buzie malowała wyspecjalizowana w tej dziedzinie biedronka. Do starszych uczniów również przyszedł Święty Mikołaj. Tylko tym razem, zgodnie z tradycją, dzieci musiały zaśpiewać piosenkę, aby otrzymać prezenty.
  Źródło: http://gminakrasnosielc.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=718&Itemid=1

 • Szkoła Podstawowa w Mrągowie

  Dnia 16.01.2013 r.w Szkole Podstawowej nr 1- Bohaterów Warszawy 4 w Mrągowie odbył się wspaniały bal karnawałowy dzieci z trzech grup zerowych. W pięknie przystrojonej auli z udziałem wyszkolonych animatorów z Teatru Forma z Białegostoku dzieci miały wiele atrakcji i niespodzianek. W karnawałowych strojach świetnie bawiły się w rytmach muzyki. Postacie bajkowe zapraszały do czynnego udziału w konkursach integracyjnych i indywidualnych wraz z rodzicami. Atrakcją było malowanie twarzy przez prowadzących, skręcanie balonów, zabawy z chustą animacyjną i wiele innych niespodzianek. Za udział w konkursach dzieci otrzymywały nagrody. Wspaniała impreza zakończyła się wizytą św. Mikołaja, który wręczył dzieciom podarunki. Zabawa była bardzo udana. Dostarczyła dzieciom wielu wrażeń i atrakcji. Na twarzach dzieci i ich rodziców widać było zadowolenie i miłe pozytywne emocje.
  Źródło: http://www.mm.pl/~a_sowinski/szp1/index4.html

 • Gmina Baranów

  Dnia 12 stycznia 2012 roku w szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 0-IV, który prowadzili aktorzy z teatru "Forma".W pięknie przystrojonej balonami sali wczesnym popołudniem bawiły się młodsze dzieci, a w godzinach popołudniowych wspólnie z DJ uczniowie z klas V-VI i gimnazjum. Uczniowie klas 0-IV przybyli na bal w strojach karnawałowych, przedstawiających różne postacie ze świata bajek czy gier komputerowych. Wszyscy bawili się przy największych światowych przebojach. Dzieci naśladowały animatorów prowadzących bal lub tańczyły w parach. Było wiele zabaw i konkursów z nagrodami, można byłoteż zrobić sobie "makijaż karnawałowy". W trakcie przerwy był słodki poczęstunek. Jednak wszystko, co dobre, szybko się kończy...
  Źródło: http://www.gmina-baranow.pl/index.php?id=496#

 • Szkoła Podstawowa w Jabłońskich

  Co roku w Szkole Podstawowej w Jabłońskich odbywa się zabawa choinkowa, która rozpoczyna czas ferii zimowych. W tym roku zamiast tradycyjnych występów uczniów, zabawę poprowadzili animatorzy Teatru Forma z Białegostoku. Dyrektor szkoły przywitała przybyłych licznie gości po czym rozpoczęła się wyśmienita zabawa! Uczniom bardzo spodobała się nowa forma imprezy. Nie zabrakło takich atrakcji jak: malowanie twarzy, wiązanie balonów w rozmaite kształty, ciekawe układy taneczne do znanych utworów oraz różnorodne konkursy.Dodatkowym urozmaiceniem była możliwość zrobienia zdjęcia z postaciami z bajek. Tradycji musiało stać się zadość. Na zakończenie imprezy pojawił się Mikołaj, który w niekonwencjonalny sposób wręczył dzieciom prezenty.
  Źródło: http://goldap.wm.pl/88123,Wiele-atrakcji-na-rozpoczecie-ferii.html#axzz2g1jQD74h

 • ZS Grabowo

  Do poprowadzenia imprezy dla maluchów zostali zaproszeni animatorzy Teatru „Forma" z Białegostoku. Wraz z wychowawcami angażowali dzieci do zabawnych konkursów, oraz wspólnych wesołych tańców. Profesjonalnie dobrany repertuar muzyczny nie pozwalał małym nóżkom na bezczynność. Do zabawy włączali się także niktórzy rodzice, a nawet dziadkowie, szkoda tylko, że tak nielicznie. Mamusie i tatusiowie, odwagi! Pokażcie nam w przyszłym roku jak to się robi! Pod koniec imprezy niespodziewanie pojawił się Mikołaj z wieloma workami prezentów. Czyżby dzieci z naszej szkoły były aż tak grzeczne? Gdy worki zostały opróżnione, Mikołaj udowodnił, że jest jeszcze wyjątkowo dziarski. Odtańczył ze wszystkimi uczestnikami pożegnalny taniec – połamaniec i obiecał odwiedzić nas za rok, pod warunkiem – oczywiście, że będziemy grzeczni i pilni w nauce.
  Źródło: http://zsgrabowo.szkolnastrona.pl/Zabawa%20choinkowa%20w%20%20Zespole%20Szk%C3%B3%C5%82%20w%20Grabowie,new,mg,1.html,12

 • Gmina Sepolno

  Dnia 07.02.2013r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla dzieci z klas drugich, trzecich i czwartej. Rodzicom i dzieciom nie zabrakło pomysłów na piękne kostiumy przygotowane specjalnie na tę okazję. O dobrą zabawę zadbali prowadzący bal aktorzy z Teatru Forma z Białegostoku. Do tańca zachęcała dzieci wesoła muzyka oraz aktorzy ubrani w kostium klowna i pszczółki. Dzieci wzięły udział w różnorodnych konkursach i zabawach. Powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy i skręcanie balonowych zwierząt. W wesoły nastrój wprowadził wszystkich przyjaciel Kubusia Puchatka, dobrze znany dzieciom skoczny Tygrysek, który niespodziewanie pojawił się na balu i porwał dzieci do wspólnego tańca. Podczas wesołej zabawy czas szybko płynął. W dobrych nastrojach dzieci wróciły do domów. Zabawa poprowadzona była przez aktorów Teatru Forma
  Źródło: http://www.gmina-sepolno.pl/?id=9&look=2399

 • Gmina Nakło

  Po części oficjalnej aktorzy z Teatru Forma z Białegostoku zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy z Klaunem, Śnieżynką i Obelixem . Animatorzy z profesjonalnym DJ-em zadbali o to, by dzieci i ich dziadkowie doskonale bawili się w rytmach muzyki. W programie znalazły się również takie atrakcje , jak skręcanie balonów przez Klauna, konkursy z nagrodami i robienie tatuaży. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Zarówno dziadkowe, jak i ich wnuczęta spędzili miło dzień, który na długo pozostanie w ich pamięci.
  Źródło: http://przedszkoleslesin.gmina-naklo.pl/aktualnosc-716-bal_karnawalowy_z_babcia_i_z_dziadkiem.html

 • Szkoła Podstawowa w Boguszewie

  "Artyści występujący w spektaklu doskonale wczuli się w swoje role, dzięki czemu sztuka była zrozumiała dla wszystkich. Potrafili bardzo realistycznie przedstawić odczucia postaci, tak, że widz nie musiał zastanawiać się nad tym, w jakim stanie psychicznym znajduje się akurat bohater. Szczególnie dzieciom podobała się scena oswojenia lisa przez głównego bohatera Małego Księcia. Bardzo nam się podobała ta sztuka, a gra aktorów była mistrzowska, szczególnie głównego bohatera Małego Księcia."
  Źródło: http://spboguszewo.edupage.org/news/